Про компанію

Про компанію

 >  Про компанію

Компанія «Інтерпроект GMBH» - одна з найбільших інжинірингових компаній України, що працює також і на міжнародному ринку.

З 2006 року компанія спеціалізується на проектуванні та модернізації промислових об'єктів в агросекторі, а пізніше - в секторі комунальної інфраструктури.

У команді працює понад 150 фахівців, з них 60 - висококваліфіковані інженери.

Щорічно проектна команда розробляє понад три десятки об'єктів.«Інтерпроект GMBH» - компанія повного «проектного циклу».

Ми супроводжуємо нашого замовника: від розробки проекту на стадії ідеї до введення в експлуатацію реалізованого об'єкта.

Надаємо такий спектр послуг як: консалтинг в сфері вибору технології, проектування об'єкта, управління ходом будівництва з метою контролю термінів і мінімізація витрат, автоматизація і технологічний запуск підприємства.Інженерні компетенції команди дозволяють замовникам реалізовувати самі амбітні цілі.

Ми зацікавлені в успіху кожного нашого клієнта і націлені на довгострокові відносини.Свою місію команда «Інтерпроект GMBH» формулює як створення інженерного рішень для поліпшення економіки і екології.

Наші компетенції - інструмент модернізації та розвитку підприємств в аграрному і комунально-житловому секторах.

Фахівці компанії постійно освоюють перспективні напрямки і технології, здатні проектувати складні об'єкти: потужні елеватори, сміттєспалювальні заводи, біоетанольні заводу, заводи з виробництва біогазу.

Процес навчання новим технологіям в проектуванні і постійний аналіз глобальних і локальних трендів в агросекторі та енергоефективні технології є частиною нашої корпоративної культури.