Команда

Команда

Ключові люди

Іван Кунь

Іван Кунь

генеральний директор

У 1998 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «інженер-механік сільського господарства». Додатково навчався в Дрезденському університеті на факультеті «сільськогосподарські та будівельні машини». Отримав МВА в Києво-Могилянській бізнес школі.

Довгий час працював на АТЗТ «Миронівський хлібопродукт», де пройшов шлях від менеджера з продажу до менеджера проектів. Керував розробкою та реалізацією кількох об'єктів. Пізніше став генеральним директором компанії ТОВ «Олієжиркомбінат».

Проектування сільськогосподарських об'єктів для Івана вже давно більше ніж бізнес, це головне хобі життя і пристрасть. Він віддасть перевагу промисловому туризму та знайомству з новими аграрними технологіями будь-якому відпочинку.

Він вірить у потенціал українських аграріїв, які націлені підвищити ефективність свого бізнесу. Саме так він описує своїх клієнтів.

У команді «Інтерпроект GMBH» Іван Кунь грає роль  генератора ідей і ключового модернізатора бізнес-процесів компанії.

Володимир Нереков

Володимир Нереков

керівник департаменту "Проектування", головний інженер проектів

Ім'я інженера Володимира Нерекова на ринку проектування сільськогосподарських об'єктів вже давно стало брендом. В агропромисловому секторі навряд чи знайдуться такі об'єкти, які б не проектував інженер Нереков.

На початку 2000-х Володимир закінчив маслопрессовій Національний університет харчових технологій за спеціальністю «зберігання і переробка зерна».

Професійну кар'єру починав у проектному інституті «Спектр». Саме там, проектуючи об'єкти за замовленням «Миронівського хлібопродукту», він і познайомився з Іваном Кунем.

У компанії «Інтерпроект GmbH» працює з дня її заснування.

Володимир Нереков брав участь у розробці десятків проектів: від модернізації комбікормових заводів, будівництва олієпресових, олієекстракційних заводів до проектування найбільших елеваторів України. 

Володимир Нереков як керівник департаменту «Проектування» в деякому сенсі є гарантом високої якості проектних рішень. 

Богдан Голубояр

Богдан Голубояр

керівник департаменту «Управління проектами»

У 2007–му році закінчив Таращанський агротехнічний коледж за спеціальністю «електрифікація і автоматизація сільського господарства».

У 2011-му році Національний університет біоресурсів та природокористування за спеціальністю «енергетика сільськогосподарського виробництва». У Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов курс «Управління проектами».

З 2009-го року працював керівником проектів у відділі автоматизації технологічних процесів компанії «Інтерпроект GmbH».

З 2015-го очолив департамент «Управління проектами».

«У власника, як правило, немає можливості перевірити ефективність і охайність генпідрядника. Він наймає нас, щоб ми представляли його інтереси на всіх стадіях реалізації проекту: від організації тендерів, контролю в процесі будівництва та готовності підприємства до запуску», - пояснює Богдан Голубояр.

Проектні менеджери формують команди під завдання замовника, встановлюють чіткі терміни реалізації етапів проекту,  контролюють бюджет будівництва.

Система управління проектом дозволяє точно бачити, на якому етапі відбувається гальмування, прогнозувати і запобігти фінансовим втратам, відповідно мінімізувати ризики замовника. 

Михайло Мельник

Михайло Мельник

керівник департаменту автоматизації

У 2006-му році закінчив радіотехнічний факультет Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» по спеціальності «виробництво електронних засобів».

У 2014-му закінчив програму Mini-MBA в Університеті економіки та права «КРОК» за спеціальністю «керівник підприємств, установ і організацій».

У команді «Інтерпроект GmbH» з 2013-го року.

У департаменті автоматизації працюють висококваліфіковані, програмісти, інженери, монтажники здатні в короткі терміни розробити і втілити в життя системи управління для об'єктів будь-якої складності.

Крім розробки та програмування, фахівці департаменту автоматизації займаються установкою, впровадженням та навчанням персоналу безпосередньо на об'єкті.

«Наші фахівці не тільки сильні в програмуванні, але вони ще дуже глибоко розуміють технологічні процеси на сільгосппідприємствах, що дозволяє нам бути вкрай ефективними», - пишається своїм відділом Михайло Мельник.

Зінаїда Науменко

Зінаїда Науменко

головний інженер проектів

Закінчила Київський технологій інституту харчової промисловості за спеціальністю «технолог». З 1970-го року працювала в Міністерстві харчової промисловості, проектувала об'єкти агропромислового комплексу.

У компанії «Інтерпроект GmbH» працює з 2013-го року. Спеціалізується на проектуванні підприємств харчової промисловості, підприємств з переробки зерна, фруктосховищ, спиртових підприємств, підприємств з виробництва пектину, харчового оцту.

Зінаїда Науменко брала участь у проектуванні заводу з виробництва біоетанолу, а також комбікормового заводу для Макінської птахофабрики (Казахстан).

Людмила Майданюк

Людмила Майданюк

керівник відділу "Генпланування"

У 2003-му році закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури, факультет «Міське будівництво» за спеціальністю «Землевпорядник і кадастр».

Працювала інженером в НДІ «Діпроверф» і начальником відділу «Генерального плану і транспорту» в ПАТ «Інститут транспорту нафти». Є досвід роботи в проектуванні генеральних планів житлових будинків, торговельно-розважальних центрів, промислових і сільськогосподарських підприємств, нафтопереробних станцій і магістральних нафтопроводів.

У компанії працює з 2013-го року.

У 2014-му році пройшла курси підвищення кваліфікації за напрямом «Промислове та цивільне будівництво»


Олена Яворська

Олена Яворська

головний спеціаліст відділу «Генерального плану»

Олена Яворська закінчила «Київський інженерно-будівельний інститут» факультет «міське будівництво».Свою кар'єру починала як молодий спеціаліст в закритому проектному інституті. Проектувала генплани великих промислових об'єктів по всій території СРСР. Після працювала в проектному інституті «Укргазпроект», займалася розробкою генпланів автозаправних, газових і компресорних станцій. 

З 2013-року працює в компанії «Інтерпроект GmbH». Займається розробкою генеральних планів сільськогосподарських підприємств, в тому числі елеваторів, ферм, млинів та інших об'єктів.

"Ми приступаємо до нового об'єкту спільно з технологами першими і закінчуємо останніми, опрацьовуємо масу варіантів, щоб прийти до найбільш оптимального та економічному розміщення всіх споруд з дотриманням всіх діючих норм, розробляємо вертикальне планування. Якщо ви бачите на підприємстві калюжі, то це означає, що десь недопрацював генпланист ", - жартує Олена Яворська.

Ярослав Луцький

Ярослав Луцький

керівник проектів департаменту "Проектування", провідний інженер-проектувальник

У 2010-му році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування факультет енергетики і автоматики. У Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов курс «управління проектами», в Києво-Могилянській бізнес школі – «принципи управління Agile».

Ярослав Луцький супроводжує проект замовника на всіх стадіях погодження проектної документації: від підписання договорів до роботи зі службою замовника. Він вміє ефективно побудувати роботу як в команді розробників, так і з представниками компанії-замовника. 

«Оптимальних рішень може бути багато, але раціональне тільки одне. Тому ми прораховуємо всі можливі варіанти рішень не тільки з точки зору витрат
Світлана Шаповалова

Світлана Шаповалова

керівник відділу "Тепломережі та комунікації"

Світлана Шаповалова отримала спеціальність інженер-теплотехнік в Київському політехнічному інституті. З 2006-го року працює за фахом.

Фахівці відділу проектують водопроводи, каналізації, котельні, а також системи опалення, вентиляції, газопостачання. Починаючи проектування будь-якого об'єкту, перш за все, аналізують його з точки зору ефективності та втрат ресурсів.

«Грамотний розрахунок на початку розробки проекту економить власникам мільйони гривень на обслуговування об'єкта. Тому ми прораховуємо різні варіанти теплопостачання, в тому числі будівництво власних котелень, що працюють на твердому паливі з екологічно поновлюваних ресурсів», - пояснює Світлана Шаповалова. 

Ольга Мельник

Ольга Мельник

керівник кошторисного відділу

Ольга Мельник закінчила Тальнівський будівельний технікум факультет «промислове та цивільне будівництво». У 2012-му році отримала диплом Європейського університету (Київ) за спеціальністю «економіка підприємств».

Починала кар'єру в проектному інституті «Черкасгражданпроект». У команді «Інтепроекту» працює з 2011 року.

«Що забезпечує якісну роботу кошторисника? Глибоке розуміння технологічних процесів і виробничих робіт. Кожний співробітник відділу має серйозний професійний досвід, який дозволяє мінімізувати помилки у прорахунках на стадії проектування», - пишається Ольга Мельник.