Завод в Рокитному забезпечить продукцією України, східну Європу та Азію, zerno-ua.com

 >   >  Завод в Рокитному забезпечить продукцією України, східну Європу та Азію, zerno-ua.com

20 чер 2018

Зроблено в Україні    Новини компанії

Завод European protein Ukraine, який знаходиться в смт. Рокитне, виробляє високопротеїнові ферментовані добавки нового покоління EP200 і EP100i, що дозволяє звести до нуля застосування антибіотиків у тваринницькій галузі. Підприємство в найближчому майбутньому буде поставляти свою продукцію не тільки на внутрішній ринок, а й до країн Східної Європи і Азії, заявив виданню ЗЕРНО генеральний директор Agrolife, Віктор Базильчук.
«На кінець місяця вже заплановані перші відвантаження на Філіппіни -200 тонн. Це разові відвантаження, це невеликі клієнти. Зараз в нашому прицілі в основному Азія та Східна Європа, яка почне скоро закуповувати, як тільки поставки з Данії заміняться поставками з України », - повідав він.
Справа в тому, що завод в Данії, де багато в чому ще використовується ручна праця, просто не справляється з потоком клієнтів, які бажають отримати продукцію. І підприємство в Рокитному має буде покрити потреби вищевказаних напрямків.
«Датський завод, чисто з логістичної складової забитий повністю, і можливостей для розширення потужностей там немає. Тому він буде поставляти продукцію виключно в Німеччину, Бельгію, Голландію, Францію і Іспанію. А вся Східна Європа, куди здійснюються поставки з данського заводу, в першу чергу, це Польща і Угорщина, будуть заміщені поставками з українського підприємства », - сказав пан Базильчук.
Раніше на цьому місці був завод, який не функціонував, стояв 4 роки. Замінити довелося все, на 100%: транспортне обладнання, змішувачі, нічого не залишилося. Базильчук зазначив роботу компанії Interprojekt GMBH, яка вела роботу підрядників, керувала і координувала, супроводжувала будівництво European protein Ukraine. Зараз у підприємства є плани вийти на 6 тис. Тонн продукції на місяць.

Джерело

  • Завод в Рокитному забезпечить продукцією України, східну Європу та Азію, zerno-ua.com


Інші Новини